Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrzycku informuje, że w każdy pierwszy wtorek miesiąca w zajęciach Świetlicy Środowiskowej w Obrzycku uczestniczy psycholog Pani Elżbieta Brudło.

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrzycku planuje zorganizowanie wyjazdu na 3 dniowe Rekolekcje Trzeźwościowe do Rokitana w dniach 17 – 19 maja br. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu Komisji  880 508 878.

Relacje z imprez Świetlicy Środowiskowej

W dniach 12-21 stycznia 2013 r. piętnaścioro dzieci z Obrzycka spędziło niezapomniane chwile na zimowisku w Tleniu – malowniczym miejscu położonym w samym sercu Wdeckiego Parku Krajobrazowego w Borach Tucholskich. Tleń usytuowany jest nad rzeką Wdą i pięknym jeziorem Żurskim. W ramach wypoczynku dzieci zwiedziły m.in. Planetarium, Ratusz Staromiejski, Krzywą Wieżę w Toruniu, zorganizowany został również wyjazd do aqua parku. Ponadto czas wolny wypełniały zajęcia terapeutyczne, artystyczno-plastyczne, gry i zabawy sportowe, dyskoteki i ogniska. Wszystkim podobały się najbardziej  zajęcia sportowe, spacery, jazda na łyżwach, chodzenie na sanki, karaoke oraz wykonanie laurek dla babci i dziadka. Dzieci bardzo dobrze wspominają posiłki, były smaczne i zdrowe.